ورود

Register

ورود

Register

کمپانی اسپانسردر سال 1988 تاسیس شد و در حال حاضر به عنوان پیشرو و بهترین برند  سوئیس، 30 سال را به توسعه و تولید غذاهای ورزشی  با کیفیت اختصاص داده است. بلطف طیف وسیعی از محصولات ، ما می توانیم الزامات متنوعی از ورزش ها و علاقه مندان به ورزش و همچنین ورزشکاران حرفه ای را برآورده کنیم. ما با حمایت رسمی از بیش از 100 رویداد رقابتی در سال در سرتاسر جهان از ورزشکاران المپیکی گرفته تا رقابت های ملی، ارتباط مداوم با ورزشکاران و متخصصان و نیز روابط نزدیک با دنیای علمی، تجربه گسترده ای بدست آورده ایم که باعث می شود ما به طور مداوم در حال توسعه علمی محصولات باشیم که در نتیجه ما را  قادر به برآوردن بالاترین استانداردها و الزامات می کند.

محصولات اسپانسر در حال تولید برای قهرمانان کلاس جهانی هستند – اما نه فقط همین! ما به تولید غذاهای ورزشی نوآورانه و کارآمد (موثر) با طعمی عالی و هضم آسان متعهد هستیم.ویژگی اصلی محصولات اسپانسر که از 30 سال پیش تا به امروز به آن مشغول بوده ایم.
تمرکز اصلی تخصص ما بهینه سازی عملکرد ورزشکاران است، با این دیدگاه ما توانستیم نوشیدنی های ورزشی بدون اسید، پاورژل هایی که تحمل فشار را بالا می برند و همینطور محصولات ریکاوری با کیفیتی را تولید و توسعه دهیم.

محصولات اسپانسر را میتوان به نوعی #فوق_تخصصی و #فرد_ به_ فرد خواند.از آنجا که بسیاری از محصولات گواهی ثبت ابداع فرمولاسیون دارند و مشابه آنها وجود ندارد و از سمتی به صورت دقیقتر روی عملکرد قسمت خاصی از عملکرد تمرکز می کنند ، میتوان فوق تخصصی بودن آن را اثبات کرد و همینطور هر محصول با توجه به خصوصیات فردی در انواع مختلفی تولید شده است آنرا #فرد_به فرد نیز می نامیم.اسپانسر اولین کمپانی ای می باشد که با توجه به علم ،کیفیت و دقت سوئیسی شخصی سازی تغذیه را در دستور کار دارد.

 

طراحی سایت

ورود

Register

ورود

Register